اخبار فوتبال ایران و جهان
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
افشین قطبی دیگر همین را كم داشت. همین كه حبیب كاشانی، سرپرست پرسپولیس در جمع بازیكنان از او گله كند و علت كاهش سهمیه قرمزها در تیم‌ملی را مشكلات فدراسیون و سرمربی تیم‌ملی با شخص خودش بداند.
این در حالی است كه اطرافیان كاشانی، مدت‌هاست از جلوس قریب‌الوقوع وی بر صندلی ریاست فدراسیون فوتبال می‌گویند و با همین معادله است كه بازیكنی مثل شیث رضایی، بدون واهمه از عاقبت مصاحبه، فی‌الفور در گفت‌وگویی مدعی می‌شود كه جزو سه دفاع ایران است و افشین قطبی به علت مشكل شخصی او را دعوت نمی‌كند. دیگر چه؟
 
باید از میثاق معمارزاده هم نوشت كه بعد از مدت‌ها نیمكت‌نشینی به دلیل فقط یك بازی خوب، از دعوت نشدنش عصبانی است.
در این شرایط طبیعی است كه حمید استیلی هم با آن شم قوی ماهیگیری، از قطبی انتقاد كند كه چرا كعبی را به تیم‌ملی دعوت نمی‌كند. انگار نه انگار كه او همانی است كه از دعوت شدن بازیكنانش به تیم‌ملی شاكی بود و می‌گفت تمرینات ملی آنها را از فرم خارج می‌كند و البته انگار نه انگار كه حسین كعبی مصدوم است و در تمام هفته پیش گفته می‌شد شاید به بازی یك‌شنبه مقابل استقلال نرسد.
در این بین، باز گلی به گوشه جمال استقلالی‌ها كه هنوز به جبهه حمله علیه سرمربی نپیوسته‌اند. سرمربی‌ای كه وقتی صبح جمعه به مجری برنامه ورزش و مردم برای حضور در این برنامه پاسخ منفی می‌دهد، به طور طبیعی باید منتظر باشد تا جناب شفیع و رفقا، موضوع از یاد رفته كمیته فنی را علم كنند و دو مربی سن و سالدار را روی خط بیاورند تا به صورت غیرمستقیم ترتیب كسی كه به این برنامه نمی‌آید، داده شود! 

بیچاره افشین قطبی. او انتظار داشت كه بابت بازگرداندن علی كریمی به تیم‌ملی، مورد تشویق قرار بگیرد. او انتظار داشت بابت اینكه خلیلی مصدوم را از فهرست خط زده، به انصافش آفرین بگویند و از اینكه مجیدی 33 ساله را به علت انجام دو بازی سنگین در چهار روز مورد استفاده قرار نمی‌دهد، حداقل مورد حمله قرار نگیرد. اما نتیجه چه شد؟ اینكه دوباره، استیلی‌ها و شیث‌ها فرصتی پیدا كنند برای بیرون ریختن كلماتی كه رسانه‌های ورزشی مشتری آن‌ هستند. مثل همیشه نان داغی از تنور بیرون آمده و ما جویده و نجویده، آن را می‌بلعیم، ما كه به اندازه فضایی كه به امثال شیث و استیلی می‌دهیم، گناهكاریم.

این هم از حكایت این فهرست آخر كه برای بازی نه چندان مهم مقابل تایلند منتشر شده؛ مثنوی هفتاد من عقده‌گشایی آدم‌هایی كه آنها را به صفات منفی‌شان می‌شناسیم.
برچسب نوشته ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic