تبلیغات
اخبار فوتبال ایران و جهان
اخبار فوتبال ایران و جهان
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :
شما میتوانید در سایت بی وین نود شرکت کنید و برنده جوایز میلیارد ریالی این مسابقه فوتبال باشد و از آنجا که این سایت دارای مجوز از سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی میباشد شما می توانید به این سایت اعتماد کنید و با خیال آسوده پیشبینی کنید و از اتفاقات جالب این سایت این بود که یک نفر با یک فرم به  مبلغ نا چیز  فقط  1944 تومانی توانسته تنها برنده مسابقه این هفته شود و جایزه 80 میلیونی را که رکورد دار این مسابقه بود را از آن خود کند  برای ثبت نام در این مسابقه از طریق لینک ما روی بنر زیر کلیک کنیدمصاحبه با برنده 800 میلیون ریالی در زیر بخوانید .....

The image “http://www.bwin90.com/User/h/i/bwin90-interview-32.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.
خیلی خوشحالم که این اتفاق مبارک برایم بوجود آمد. البته من یک شرکت کننده حرفه ای نیستم و هر هفته مقداری فرم می زنم و این هفته نیز فقط یک فرم 1944 تومانی زدم که تنها برنده مسابقه شدم. بنده خبرنگار (ستون نویس) پیک آستارا هستم و با این دو هفته نامه کار می کنم.
من اعتقاد دارم که برای برنده شدن فقط فکر کردن و مطالعه داشتن درباره تیم ها کافی نیست بلکه خداوند متعال نیز باید بخواهد تا شما برنده شوید و به عبارتی خواست خداوند در اولویت است.
من نماینده سایت بودم و این هفته آقای کوروش موحد که زیر مجموعه من می باشد در مسابقه شرکت کرد و مبلغ 2.000 تومان بعنوان پورسانت به حسابم واریز شد که با همین مبلغ در مسابقه شرکت کردم.
من در ورزش هم فعالیت می کنم و در سال گذشته با تیم فوتبال شهرداری آستارا کار می کردم وهم اکنون با این موفقیت که نصیبم شد قصد دارم تا تیم فوتبال صداقت آستارا که پیشینه چند ده ساله دارد را احیا نمایم.
بنده اعتقاد دارم هر کس به نیت خیر کاری انجام دهد نتیجه اش را حتما در زندگی خواهد دید.
من زیاد اوضاع مالی ام خوب نبود و حدود 70 میلیون تومان مشکل مالی داشتم که با زدن این فرم و توکل به خدا و چون ایام محرم نزدیک بود با توکل به آقا امام حسین (ع) برنده شدم.
بلافاصله بعد از بازی آقای مهندس تاری، مدیریت محترم سایت با من تماس گرفتند و بعد از خبر برنده شدن از من پرسیدند چه احساسی دارید؟ من فقط گفتم شکر خدا.
من عضو هیئت زنجیر زنان عباسیه آستارا هستم. عقیده ام به امام حسین (ع) محکم تر شد . با این پول انشاءالله در ماه محرم دینم را به آقا امام حسین (ع) ادا خواهم کرد.
خداوند متعال را شکر می کنم که این موفقیت را برایم مهیا نمود تا بدینوسیله مشکلاتی که داشتم را برطرف نماید .
در پایان از دست اندر کاران پیش بینی مسابقات فوتبال بخصوص آقایان مهندس تاری و مهندس خانلری تشکر می کنم که عقیده ای پاک دارند و با درآمد زایی که می کنند این پولها را در امر خیر و ورزش کشورمان هزینه می کنند.


برچسب نوشته ها