تبلیغات
اخبار فوتبال ایران و جهان
اخبار فوتبال ایران و جهان
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

آغاز جنگ بر سر جذب علی کریمی / لیست طوفانی علی داییتفاوت فهرست‌ خرید کاشانی‌ با دایی

از تیم فوتبال پرسپولیس در حالی که هنوز شش هفته تا پایان مسابقات لیگ باقی مانده است، خبرهایی درخصوص جذب بازیکنان فصل آینده می‌رسد.
خبرهای دریافتی حاکی از آن است که این روزها در میان قرمزهای پایتخت بر سر جذب بازیکنان فصل آینده پرسپولیس حرف و حدیث‌ و شایعاتی مطرح شده و در لیست خریدهای کاشانی و علی دایی تفاوت‌هایی مشاهده می‌شود.


در این بین با وجود اینکه کاشانی تمام مسئولیت فنی پرسپولیس را به دایی سپرده و با قرار داد 1/5 ساله به درخشش پرسپولیس در فصل آینده امیدوار است، در عین حال خودش نیز علاقه مند به جذب برخی بازیکنان لیگ برتری است و به عنوان مثال قول جذب کریمی و مهدوی کیا را از همین حالا به هواداران پرسپولیس داده است.

علی دایی به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس نفرات مهم و مهره‌های کلیدی از جمله سید مهدی رحمتی، سید جلال حسینی، محمد رضا خلعتبری و غلامرضا رضایی را در نظر دارد. گفته می‌شود دایی با رحمتی،‌گلر اول تیم ملی صحبت‌هایی داشته و جلال حسینی نیز بازیکنی است که همه ساله بحث حضورش در پرسپولیس وجود دارد. در این میان علی دایی به گزینه‌های دیگری چون میلاد زنیدپور، کریم انصاری فرد، ابراهیم صادقی و حسن اشجاری نیز اعتقاد دارد.

در مقایسه خریدهای کاشانی با علی دایی به این نکته می رسیم که دایی به علی کریمی و مهدوی کیا اعتقادی ندارند و در حالی که کاشانی قول حضور این دو بازیکن در باشگاه پیروزی را به هواداران داده، اما علی دایی جایی برای این بازیکنان در لیست خود ندارد.

دایی اعتقاد ویژه‌ای به جوانگرایی دارد و در تیم ملی نشان داد که با جوان‌ها بهتر کار می‌کند. لیستی که وی از بازیکنان در ذهن خود دارد نیز گویای این امر است و احتمالا سال آینده در صورتی که خریدهای دایی تایید شود پرسپولیس جوانی را در لیگ مشاهده کنیم.

از سویی حبیب کاشانی بعد از اعلام اسامی مهدوی کیا و کریمی به گزینه‌های دیگری چون پژمان نوری و فرزاد آشوبی نیز می‌اندیشد و شدیدا برای جذب ادینیوی برزیلی تلاش می‌کند.

در این بین با توجه به 7 سهمیه لیگ برتری پرسپولیس، لیست این تیم نشان دهنده دوگانگی‌هایی در میان علی دایی و حبیب کاشانی است. البته نباید این نکته را فراموش کرد که حبیب کاشانی هنوز سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس است و احتمال مدیر عاملی وی در این تیم پایین است


 


موضوع : پرسپولیس ,


نویسنده : در تاریخ پنجشنبه 20 اسفند 1388      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها