تبلیغات
اخبار فوتبال ایران و جهان
اخبار فوتبال ایران و جهان
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

عابدزاده: بند بند قراردادم را منتشر می‌كنم!

imageLEAGUE  :: احمدرضا عابدزاده گفت: طبق حكم كمیته انضباطی من باید پیش از شركت در تمرینات تیم پرسپولیس و حضور روی نیمكت، 41 میلیون و پانصد هزار تومان از باشگاه بگیرم.

احمدرضا عابدزاده در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره حكم صادره كمیته انضباطی درباره اختلافش با باشگاه پرسپولیس كه باید به این تیم برگردد، اظهار كرد: كمیته انضباطی براساس قانون و انصاف عمل كرده است. مسوولان باشگاه پرسپولیس باید ابتدا مبلغ 41 میلیون و پانصد هزار تومان را بابت بدهی قبلی به من بدهند. همچنین پس از آن من اجازه دارم در تمرینات تیم شركت كنم و با حضور روی نیمكت پرسپولیس در مسابقات مختلف، با بازیكنان تیمم ارتباط داشته باشم.

وی افزود: كمیته انضباطی در میان داوری می‌كند و باید شخصی از باشگاه پرسپولیس نماینده شود و درخواست‌های فنی‌شان را به صورت مكتوب از من بخواهند و به طور مثال بگویند با چه سیستمی می‌خواهند بازی كنند و چه اطلاعاتی می‌خواهند تا من هم با یك نفر طرف باشم.

عابدزاده در پاسخ به این سوال كه آیا شما در بازی‌های مختلف و برای انجام نت‌برداری از مسایل فنی مسابقات، روی سكوها استقرار خواهید داشت یا روی نیمكت مربیگری پرسپولیس؟ تصریح كرد: این باشگاه برای ماست؛ من سال‌ها در این فوتبال و تیم پرسپولیس زحمت كشیدم و حاضرم جانم را برایش بدهم. البته طبق رای كمیته باید روی نیمكت حضور داشته باشم. هدف من خدمت به پرسپولیس است و همچنین می‌خواهم حقم را هم بگیرم. امثال من سال‌های زیادی برای موفقیت این تیم كوشش كرده‌اند و ممكن است افرادی با هر سمتی موقتا به پرسپولیس بیایند و مدتی بعد هم بروند.

وی خاطرنشان كرد: می‌خواهم برای روشن شدن اذهان مردم، بند بند قراردادم را هم منتشر كنم تا همه ببینند چه توافقاتی با من انجام شده و قراردادم چگونه است؛ آن وقت می‌توانند قضاوت درستی درباره این قضیه داشته باشند.

 


موضوع : پرسپولیس ,


نویسنده : در تاریخ سه شنبه 25 اسفند 1388      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها