تبلیغات
اخبار فوتبال ایران و جهان
اخبار فوتبال ایران و جهان
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

شما طرفدار کدام تیم هستید؟


ساعت
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

6 بازیكن تیم فوتبال ابومسلم مشهد اخراج شدند

http://www.ifcc.ir/uploads/abomoslem2_544.jpg

لــیـگ : محمدرضا عباسی  در مورد اعتصاب بازیكنان ابومسلم اظهار داشت: ابومسلم یكی از تیم‌های ریشه‌دار و سازنده فوتبال ایران است كه در گذشته نه چندان دور، پوشیدن پیراهن این تیم برای بازیكنان مشهدی افتخار بزرگی محسوب می‌شد. در این تیم بزرگانی مانند میثاقیان، گیل عرب، جانداری، خداداد عزیزی، نیكبخت، مجتبی جباری، آندرانیك تیموریان و ... بازی كرده‌اند؛ اما اكنون برخی بازیكنان كه به دلیل منافع شخصی برخی به ابومسلم آمده‌اند حتی جوانان تیم را هم گمراه می‌كنند.
وی ادامه داد: به دلیل اعتصاب امروز بازیكنان در تمرین، كمیته انضباطی باشگاه تصمیم گرفت فرشاد بهادرانی و اشكان نامداری را با كسر 20 درصد از قراردادشان به طور قطعی از باشگاه اخراج كند. سعیدخانی، محمدرضا ناصحی، ابراهیم لوینیان و داود سیدعباسی نیز تا اطلاع ثانوی اجازه تمرین در ابومسلم را نخواهند داشت.
عباسی عنوان كرد: از زمان حضور كادر مدیریتی جدید به تمامی تعهدات خود نسبت به بازیكنان عمل كرده است. اگر قرار است ابومسلم سقوط كند، بهتر است با بازیكنان تیم امید كه آینده ابومسلم را رقم خواهند زد، این اتفاق بیفتد و باشگاه ایستاده بمیرد. این جوانان در آینده می‌توانند تیم را دوباره به لیگ برتر بازگردانند. از روز آینده نیز بازیكنان تیم امید در تمرینات تیم شركت خواهند كرد. نیازی به بازیكن آشوبگر نداریم؛ بازیكنی كه بعد از جدایی از ابومسلم به ما هم بخندد.

 


موضوع :


نویسنده : در تاریخ سه شنبه 25 اسفند 1388      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها